KONST / Litografier / Grafiskt blad 14444305
nr 1444 4305
Grafiskt blad
Fernand Lèger. Ej signerad. Bladets mått: 50x64, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:02:57
300 kr
450 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr